30+ Idėjų Kaip Pasipiršti Merginai

30+ Idėjų Kaip Pasipiršti Merginai.

Sužadėtuvės – amžinos meilės ir ištikimybės gestas. Atminkite, tobulos sužadėtuvės matuojamos ne pinigų suma, o tyrais jausmais. Tai labai intymi dviejų žmonių proga, kuri veda į tobulą ir amžiną santuokinį gyvenimą. Siūlome jums keletą idėjų, kaip pasipiršti savo mylimajai merginai:

1. Pasirinkite Jums abiems svarbią arba labai mėgstamą vietą, nesvarbu kas tai bebūtų, ar miesto fontanas, daugiaaukščio stogas, monumentas ar parkas. Siekiant daugiau romantikos nusiveskite ją ten per Jūsų pažinties jubiliejų ar per kokią kitą įsimintiną abiems datą. Paprašykite, kad praeivis Jus nufotografuotų, o pozuojant staiga priklaupkite ir paprašykite jos rankos.

2. Paprašykite nardytojų, kurie prižiūri didžiausius Lietuvos akvariumus, panerti į jį su Jūsų duotu neperšlampamu ženklu, ant kurio būtų užrašyta: “Ar tekėsi už manęs?”

3. Įtraukite savo būsimą sužadėtinę į lobių medžioklę, kuri baigsis Jūsų sužadėtuvėmis. Galite pradėti nuo raštelių su užuominomis namuose ir plėstis iki Jums asmeniškų vietų mieste.

4. Užsakykite reklaminių lėktuvų pilotą užrašyti Jūsų sužadėtuvių klausimą dūmais ore.

5. Pasipiršti galite ir užsakydami reklamą per visą puslapį merginos mėgstamame žurnale arba radijo eteryje.

6. Užsakykite egzotišką kelionę ir jau esant lėktuve paprašykite skrydžio palydovių leidimo pasinaudoti garsiakalbių sistema ir tuomet išradingai pasipirškite 10-ies kilometrų aukštyje.

7. Nusiveškite savo merginą į paplūdimį ir statykite smėlio pilį drauge (saugiu atstumu nuo vandens!). Jai nusisukus, padėkite žiedelį ant aukščiausio bokšto.

8. Jeigu su mergina esate svečioje šalyje po ilgos dienos ekskursijų nusiveskite ją į viešbučio barą, o tuo metu paprašykite viešbučio darbuotojų papuošti Jūsų kambarį rožių žiedlapiais, žvakėmis ir šampanu. Išgėrę po taurę viešbučio bare, nusiveskite ją į kamabrį ir įgyvendinkite staigmeną.

9. Surenkite vakarėlį namuose su artimiausiais draugais ir šeimos nariais, tačiau paprašykite jų vilkėti maikutes arba duokite jiems balionius ant kurių būtų po vieną raidę, o kai ateis laikas grupinei nuotraukai visi sustos taip, kad slapta žinutė merginai išaiškėtų.

10. Išklijuokite savo sužadėtuvių klausimą ant miegamojo kambario lubų virš lova naudojant šviečiančių raidžių lipdukus ir kai eisite miegoti, išjungus šviesas Jūsų klausimas sušvis neonine spalva.

11. Sugrįžkite į vaikystę ir užrašykite savo klausimą kreidele savo kieme arba po langais.

12. Pasirinkite vieną iš savo buto ar namo kambarių ir pripildykite jį šilčiausiais atsiminimais: prikabinkite nuotraukų iš jūsų gyvenimo drauge, pripūskite balionų ir sukabinkite nuotraukas ant jų o tuomet atsiveskite ją.

13. Išjunkite visas šviesas savo namuose ir padarykite takelį iš žvakučių, kurios vestų prie sužadėtuvių žiedo.

14. Pažadinkite savo merginą su taure šampano ir indeliu braškių, tarp kurių būtų žiedelis.

15. Apjuoskite namus raudona juosta, ant kurios būtų rašteliai apie įsimintiniausius momentus drauge, panaudokite ir nuotraukas, o juostos gale pakabinkite sužadėtuvių žiedą.

16. Nusipirkite internetinį domeną savo nuožiūros pavadinimu ir jame įkelkite savo sužadėtuvių klausimą bei nuotrauką.

17. Pagaminkite delionę su jūsų nuotrauka ir klausimu “Ar tekėsi už manęs?” ir lietingą dieną deliokite ją drauge. Kai jau klausimas pradės ryškėti, pats laikas paprašyti jos rankos.

18. Sukurkite garso įrašą su savo pasipiršimo tekstu ir įkelkite jį į partnerės grojaraštį arba įrašykite į diską ir paslapčia palikite mašinos grotuve.

19. Įdėkite žiedą į jos mėgstamiausio desertų restorano dėžutę.

20. Paprašykite restorano konditerio išpaišyti klausimą glajumi prie deserto.

21. Atvykite į merginos darbovietę ankščiau už ją ir užrašykite klausimą ant darbo lentos, o tuomet laukite kol pasirodys Jūsų išrinktoji

.22. Užsisakykite fotografą romantiškai judviejų fotosesijai, o fotosesijos eigoje pasipirškite, tokiu būdu gausite nuostabių profesionalių Jūsų sužadėtuvių nuotraukų su nesuvaidintomis emocijomis.

23. Galite pasirinkti ir atvirkštinį variantą. Paklauskite merginos žiedo dydžio ir duokite jai dydžių lentelę, kad ji išsimatuotų žiedo dydį. Merginai pradedant jus kaltinti, jog sugadinote visą staigmeną, ištraukite tikrąjį sužadėtuvių žiedą ir paprašykite jos jį pasimatuoti.

24. Paslėpkite žiedą šokoladinio Kinder kiaušinio viduje. Galite pridėti ir nuotaikingą naudojimosi instrukciją.

25. Atkurkite jos mėgstamiausio romantinio filmo sceną, kaip pavyzdį galite naudoti filmo “Graži moteris” (angl. Pretty Woman) pabaigos sceną.

26. Jeigu peršatės rudens metų laiku, savo kieme galite sudėlioti klausimą iš nukritusių rudeninių medžių lapų.

27. Kol partnerės nėra namuose per žiemos švenčių laikotarpį, sudėliokite klausimą iš kalėdinių lempučių savo bute, ar namo kieme. Pasikvieskite artimiausius žmones, o kai ji grįš namo, paprašykite kad kuris nors iš artimųjų uždegtų lemputes, kol Jūs tuo tarpu klūpėsite ant vieno kelio.

28. Žiemos laikotarpiu, sukurkite mizansceną kaip sniego senis peršasi ir liepkite jai pažiūrėti pro langą, o tuo metu pats priklaupkite ant vieno kelio.

29. Užrašykite klausimą “Ar tekėsi už manęs?” ant aitvaro ir keliaukite dviese jį palaidyti.

30. Pasipirškite botanikos sode, kuomet viskas aplink stulbinančiai žydi.

31. Pasipirškite po naktiniu vasaros dangu, kuomet vyksta žvaigždžių ar meteorų lietus.

32. Jeigu Jūsų merginai patinka uogauti, pasiūlykite nuvykti į mišką ir prisirinkti uogų pyragui. Miške sušukite, jog radote geriausią uogą Jūsų pyragui ir kai ji prieis, nuskinkite sužadėtuvių žiedą.

33. Jeigu esate susiplanavę kelionę į paplūdimį, naktį prieš tai parašykite sužadėtuvių raštelį ir įdėkite jį į butelį. Atvykę į paplūdimyje paslapčia užkaskite jį ir pakvieskite merginą statyti smėlio pilį. Bekasdami smėlį atrasite butelį, o Jūs tuo tarpu jau būkite pasiruošęs sužadėtuvių žiedą.

34. Sukvieskite draugus ir artimuosius į barą, namus ar parką bet liepkite jiems pasislėpti. Jums pasipiršus tegu visi staiga pasirodo ekspromtinei šventei!

35. Pasipirškite Naujųjų Metų išvakarėse prieš pat laikrodžiui išmušant vidurnaktį. Tai bus nuostabi Naujųjų Metų pradžia.