APIE MUS

Esu Ovidijus ir nuo 2010 metų dirbu su titano, plieno, volframo ir kitais ne tauriaisiais metalais.
Šiuos neįprastus ir dar visai nesenai pažintus metalus juvelyrikoje, paverčiu panašiais į tuos ,ką jūs jau esate pripratę matyti kasdienybėje – tai yra tauriųjų metalų papuošalus (pvz., auksiniai dirbiniai).
Kodėl gimė ši mintis ir kodėl Jums iš karto neįsigijus tauriųjų metalų dirbinių?
Žinoma, jei Jums leidžia galimybės, galite įsigyti dirbinius iš tauriųjų metalų, kurie pasižymi puikiomis ir nepakeičiamomis savo fizinėmis savybėmis, tačiau mano mintis stebint ir anilizuojant rinką buvo kita. Per paskutinius 10 metų, visų tipų tauriųjų metalų papuošalų kainos pasiekė aukštumas ir įsigyjant juos, tenka išleisti didelius, sunkiai uždirbtus pinigus, o kartais net įsipareigoti.
Atidarydamas Titano Galeriją, sukuriau alternatyvą brangiems juvelyriniams dirbiniams, todėl klientai jaučiasi daug komfortabiliau, laisviau, bei yra laimingesni. Nenoriu plėstis pasakodamas apie savo kūrinius, nes vis žodžiai apie jų originalumą, tebus tik žodžiai, kokius esate daugybę kartų skaitę. Juk už save turėtų kalbėti patys darbai, todėl kviečiu peržiūrėti galeriją ir atrasti kažką sau artimo.