Susisiekite tel. +370 658 01 164

Geriausia kaina, kokybė, išskirtinumas

Apmokėjimas ir pristatymo sąlygos

Apmokėjimas

  • Banko pavedimu naudojantis PaySera mokėjimų platforma. Galėsite rinktis iš visų Lietuvoje veikiančių bankų ir apmokėti savo el. banko aplinkoje. Apmokėjimas užskaitomas automatiškai realiu laiku. Taip pat priimame apmokėjimus Mastercard, Visa.
  • Atsiskaityti taip pat galite naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.

Pristatymo sąlygos

Titanogalerija.lt pirkinius Lietuvoje pristatysime „Omniva“ arba „LP express“ paštomatais ir „Lietuvos paštu“, arba „LP express“ kurjeriu. Visi užsakymai Lietuvoje, bus pristatomi klientams per 3-7 darbo dienas.

Pirkinius į užsienį pristatome DHL, POSTNL arba Lietuvos paštu. Visi užsakymai užsienyje bus pristatomi per 14 darbo dienų.

Prašome atkreipti dėmesį, jog individualūs užsakymų gamyba užima 20 d. d.

Siuntos dažniausiai pristatomos yra tarp 08:00 ir 17:00 val. Nepamirškite palikti savo tel. numerio, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti ir sutarti dėl pristatymo laiko.

Titanogalerija.lt apdraudžia kiekvieną pirkinį iki tol, kol jis bus pristatytas pirkėjo nurodytu adresu.

Atsiimant siuntinį reikės pasirašyti, kad siunta pasiekė Jus sėkmingai. Nuo tada atsakomybę už pirkinį tenka Jums. Jeigu pirkinio gavėjas bus kitas asmuo, o ne Jūs (pvz. dovanos atveju), tai tokio gavėjo parašas bus taip pat laikomas kaip atsiėmimo patvirtinimas ir atsakomybė tuomet taip pat pereis Jums. Kai tik Jūsų užsakymas bus išsiųstas, el. paštu gausite patvirtinimą su siuntinio kodu – internete galėsite stebėti siuntinio buvimo vietą.

Nemokamas pristatymas visame pasaulyje

Visiems užsakymams, viršijantiems 150 Eur

14 dienų grąžinimas

14 dienų pinigų grąžinimo garantija, išskyrus individualius užsakymus

100 % saugus atsiskaitymas

Bankiniai pavedimai / MasterCard / Visa / Prekyba išsimokėtinai