GRĄŽINIMO SĄLYGOS IR GARANTIJA

Esame įsipareigoję, klientą patenkinti visu 100% bei pristatyti aukštos kokybės produktus Titano Galerija klientams. Jei, dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkinti pirkiniu, galite jį grąžinti. Prekę turite išsiųsti atgal per 7 dienas nuo prekės gavimo dienos, grąžinimo formą galite gauti susisiekę su mumis telefonu, el paštu arba facebook sistemoje, prekė turi būti nepažeista ir atitikti visas grąžinimo sąlygas. Pinigų grąžinimas už graviruotus produktus ir produktus gamintus pagal individualų užsakymą negalimas. Prieš grąžinant prekes, prašome atidžiai perskaityti nurodymus.

GARANTIJA

Titano Galerija papuošalai pagaminti rūpestingai ir iš aukštos kokybės titano, todėl drąsiai prisiimame atsakomybę už papuošalus pagamintus iš natūralaus titano, be jokio išorės dengimo, ir suteikiame jiems ilgalaikio grąžinimo garantiją, jei papuošalų išorė nėra dengta auksu. Prieš taisant, visos remonto užklausos atidžiai peržiūrimos mūsų kokybės užtikrinimo komandos. Jei kokybės užtikrinimo komanda nustato, jog žala padaryta ne dėl gamybos defekto, mes Jus apie tai informuosime ir pranešime ar Titano Galerijos pataisymo paslauga galima pagal prekės savikainą ar kitokiu būdu.

Ilgalaikės garantijos bei remonto terminai ir sąlygos: 

 • Garantija suteikiama tik prekėms su gamintojo defektu ir nesuteikiama prekėms, kurioms padaryta kitokia žala dėl nelaimingo atsitikimo, netinkamo naudojimo, netinkamo elgesio, aplaidumo ar nusidėvėjimo.
 • Garantija negalioja, tuo atveju, kai prekė buvo iš dalies pakeista trečiųjų šalių, nesusijusių su Titano Galerija.

Gamintojo garantija negalioja žemiau nurodytiems punktams: 

 • Spalvos pasikeitimo dėl reakcijos į chemines medžiagas, makiažą, chloruotą vandenį, ar maudymąsi karštame vandenyje.
 • Įbrėžimų, įlenkimų arba atitrūkusių dalių, dėl kasdienio nešiojimo ar netinkamo naudojimo.
 • Palinkimo arba iškritusio akmens, dėl nusidėvėjimo, aplaidumo ar kitų priežasčių.
 • Pamesto arba pavogto akmens (-ų).
 • Prekių, kurios buvo netinkamai prižiūrimos, dėvimos arba neatitiko kasdienių dėvėjimo reikalavimų.

Prašome atkreipti dėmesį, kad žemiau esantys apibūdinimai yra natūralios savybės ir jos defektais nelaikomos: Smulkūs nelygumai ar pakitimai Natūralios metalo arba brangakmenių savybės (tokios kaip spalva, išvaizda ir pan.)

DYDŽIO KEITIMAS

Titano Galerija mielai pakeis negraviruotų žiedų dydį vieną kartą, per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo. Žiedo dydžio pakeitimo kaina: 3,- Eur. Prašome atkreipti dėmesį, kad žiedų dydis gali būti keičiamas tik pagal išmatavimus, pateiktus Titano Galerija puslapyje. Pagal užsakymą gamintiems žiedams (specialūs užsakymai, kurie buvo kurti ar gaminami pagal specialius kliento reikalavimus), netaikomas nemokamas dydžio koregavimas. Dydžio keitimas taikomas tik pačio žiedo dydžiui keisti. Plotis arba storis negali būti keičiami. Dydžio keitimas užtrunka apie 14 darbo dienų, priklausomai nuo prekės dizaino, ir pakeitus dydį pinigai už žiedą negali būti grąžinami.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Norint susigrąžinti visus pinigus, prekė turi atitikti visas žemiau nurodytas sąlygas:

 • Prekinė išvaizda turi būti nepakitusi ir negali matytis jokie dėvėjimo ženklai, įskaitant įbrėžimus, dėmes, įlenkimus ir kitokius defektus.
 • Grąžinama prekė turi būti originalioje dovanų dėžutėje, o kartu su ja turi būti poliravimo audeklas ir reklaminės brošiūros.
 • Prekės dydis negali būti koreguotas ar kitaip pakeistas.
 • Prekė nėra pagaminta pagal individualų kliento užsakymą.
 • Prekėje nėra brangakmenių Prekė grąžinama į Titano Galeriją per 14 dienų nuo jos pristatymo.
 • Grąžinsime visą pirkimo sumą, išskyrus siuntimo išlaidas.

Atkreipkite dėmesį, jog priklausomai nuo banko ar kortelės davėjo, mokėjimas gali užtrukti iki 10 darbo dienų.