Susisiekite tel. +370 658 01 164

Geriausia kaina, kokybė, išskirtinumas

Grąžinimas ir garantija

Esame įsipareigoję, klientą patenkinti visu 100% bei pristatyti aukštos kokybės produktus Titano Galerijos klientams. Jei, dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkinti pirkiniu, galite jį grąžinti. Prekę turite išsiųsti atgal per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos, grąžinimo formą galite gauti susisiekę su mumis telefonu, el. paštu arba facebook sistemoje, prekė turi būti nepažeista, su etikete, ne naudota ir atitikti visas grąžinimo sąlygas. Pinigų grąžinimas už graviruotus produktus ir produktus gamintus pagal individualų užsakymą negalimas. Prieš grąžinant prekes, prašome atidžiai perskaityti nurodymus.

GARANTIJA

Titano Galerijos papuošalai pagaminti rūpestingai ir iš aukštos kokybės titano, volframo ir damasko, todėl drąsiai prisiimame atsakomybę už papuošalus pagamintus iš natūralaus titano, damasko ir volframo, be jokio išorės dengimo, ir suteikiame jiems ilgalaikio grąžinimo garantiją, jei papuošalų išorė nėra dengta auksu ar juodinta. Prieš taisant, visos remonto užklausos atidžiai peržiūrimos mūsų kokybės užtikrinimo komandos. Jei kokybės užtikrinimo komanda nustato, jog žala padaryta ne dėl gamybos defekto, mes Jus apie tai informuosime ir pranešime ar Titano Galerijos pataisymo paslauga galima pagal prekės savikainą ar kitokiu būdu.
Ilgalaikės garantijos bei remonto terminai ir sąlygos: 
• Garantija suteikiama tik prekėms su gamintojo defektu ir nesuteikiama prekėms, kurioms padaryta kitokia žala dėl nelaimingo atsitikimo, netinkamo naudojimo, netinkamo elgesio, aplaidumo ar nusidėvėjimo.
• Garantija negalioja, tuo atveju, kai prekė buvo iš dalies pakeista trečiųjų šalių, nesusijusių su Titano Galerija. Gamintojo garantija negalioja žemiau nurodytiems punktams: 
• Spalvos pasikeitimo dėl reakcijos į chemines medžiagas, makiažą, chloruotą vandenį, ar maudymąsi karštame vandenyje.
• Įbrėžimų, įlenkimų arba atitrūkusių dalių, dėl kasdienio nešiojimo ar netinkamo naudojimo.
• Palinkimo arba iškritusio akmens, dėl nusidėvėjimo, aplaidumo ar kitų priežasčių.
• Pamesto arba pavogto akmens (-ų).
• Prekių, kurios buvo netinkamai prižiūrimos, dėvimos arba neatitiko kasdienių dėvėjimo reikalavimų. Prašome atkreipti dėmesį, kad žemiau esantys apibūdinimai yra natūralios savybės ir jos defektais nelaikomos: Smulkūs nelygumai ar pakitimai Natūralios metalo arba brangakmenių savybės (tokios kaip spalva, išvaizda ir pan.)

DYDŽIO KEITIMAS

Titano Galerija mielai pakeis negraviruotų žiedų dydį vieną kartą, per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo. Žiedo dydžio pakeitimo kaina: 3,- Eur.
Prašome atkreipti dėmesį, kad žiedų dydis gali būti keičiamas tik pagal išmatavimus, pateiktus Titanogalerija.lt puslapyje. Pagal užsakymą gamintiems žiedams (kurie mūsų puslapyje pažymėti Individualus užsakymas), netaikomas nemokamas dydžio koregavimas.
Dydžio keitimas taikomas tik pačio žiedo dydžiui keisti. Plotis arba storis negali būti keičiami. Prekė negali būti pakeista jei turi individualų graviravimą ar prekė gaminta kaip individualus užsakymas. Dydžio keitimas užtrunka iki 14 darbo dienų, priklausomai nuo prekės dizaino, ir pakeitus dydį pinigai už žiedą negali būti grąžinami.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Norint susigrąžinti visus pinigus, prekė turi atitikti visas žemiau nurodytas sąlygas:
• Prekinė išvaizda turi būti nepakitusi ir negali matytis jokie dėvėjimo ženklai, įskaitant įbrėžimus, dėmes, įlenkimus ir kitokius defektus.
• Grąžinama prekė turi būti originalioje dovanų dėžutėje.
• Prekės dydis negali būti koreguotas ar kitaip pakeistas.
• Prekė nėra pagaminta pagal individualų kliento užsakymą.
• Prekėje nėra brangakmenių
• Prekė grąžinama Titano Galerijai per 14 dienų nuo jos pristatymo.
• Prekė neturi individualaus graviravimo
• Grąžinsime visą pirkimo sumą, išskyrus siuntimo išlaidas.

Atkreipkite dėmesį, jog priklausomai nuo banko ar kortelės davėjo, mokėjimas gali užtrukti iki 10 darbo dienų.

Nemokamas pristatymas visame pasaulyje

Visiems užsakymams, viršijantiems 150 Eur

14 dienų grąžinimas

14 dienų pinigų grąžinimo garantija, išskyrus individualius užsakymus

100 % saugus atsiskaitymas

Bankiniai pavedimai / MasterCard / Visa / Prekyba išsimokėtinai