Pristatymo sąlygos

Pristatymo sąlygos

Titanogalerija.lt pirkinius Lietuvoje pristatysime „Omniva“ arba „LPexpress“ paštomatais ir „Lietuvos paštu“ , arba „LPexpress“ kurjeriu.Pristatymo kainos:

Lietuvos paštu – 2 € .,Omniva ir LPexpress paštomatais – 3 €,LPexpress kurjeriu – 5 €.

Užsakant prekes išperkamuoju siuntimu, kai už prekes mokama įteikimo metu, taikomas papildomas 2,- Eur mokestis.

Užsakant prekes išperkamuoju siuntimu, kai už prekes mokama atsiėmimo metu, graviravimas negalimas, visos prekės bus išsiunčiamos be graviravimo.

Visi užsakymai Lietuvoje, bus pristatomi klientams per 3-7 darbo dienas. Siuntos dažniausiai pristatomos yra tarp 08:00 ir 17:00 val. Nepamirškite palikti savo tel. numerio, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti ir sutarti dėl pristatymo laiko.Titanogalerija.lt apdraudžia kiekvieną pirkinį iki tol, kol jis bus pristatytas pirkėjo nurodytu adresu.Atsiimant siuntinį reikės pasirašyti, kad siunta pasiekė Jus sėkmingai. Nuo tada atsakomybę už pirkinį tenka Jums. Jeigu pirkinio gavėjas bus kitas asmuo, o ne Jūs (pvz. dovanos atveju), tai tokio gavėjo parašas bus taip pat laikomas kaip atsiėmimo patvirtinimas ir atsakomybė tuomet taip pat pereis Jums.Kai tik Jūsų užsakymas bus išsiųstas, el. paštu gausite patvirtinimą su siuntinio kodu - internete galėsite stebėti siuntinio buvimo vietą.